Оголошення

Новини

В столичному супермаркеті виявлено масло зі стеринами


Головним управлінням Держпродспоживслужби в м. Києві здійснено позаплановий захід державного контролю (інспектування), з відбором зразків продукції, на потужностях суб’єкта господарювання ПП «БІЛЛА-УКРАЇНА», за адресою: м. Київ, просп. Повітрофлотський, 56-А.

За результатами лабораторних досліджень зразків харчових продуктів (експертні висновки Випробувального центру Державного Науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи від 15.11.2019 № 015916 д.к./19), встановлено невідповідність масла солодковершкового «Селянське» 72,5% (фасоване) 200 гр., виробник ПОГ «МАЛЬВА» (юридична адреса: 01011, м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 8, (Код ЄДРПОУ 40260307); інформація щодо адреси потужностей виробництва на маркуванні не зазначена, за вмістом стеринів не відповідає ДСТУ 4399:2005.
Відповідно до ч.4 ст.11 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин», головним державним інспектором м. Києва прийнято рішення про знищення, відкликання та/або вилучення з обігу харчових продуктів.

Додатково звертаємо Вашу увагу, якщо у вас виникли сумніви в безпечності харчових продуктів та/або не відповідності вимогам щодо маркування, вимагайте у продавця чек та звертайтеся з обґрунтованим зверненням до Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві для реагування та прийняття заходів до порушників чинного законодавства. 
Автор: від 03.12.2019