Оголошення

Новини

Обережно неякісні обігрівачі!


На дворі осінь…Холод і вогкість розгулялися вже не на жарт, а в багатьох будинках все ще не включили опалення. І єдиним порятунком є хороший обігрівач, а головне безпечний.

Фахівцями відділу ринкового нагляду для визначення якісних показників продукції здійснюється постійний відбір електропобутових товарів, в тому числі й обігрівачів для проведення лабораторних досліджень.

На лабораторні дослідження, з метою визначення якісних показників, було відібрано:

1. Інфрачервоний обігрівач SINBO SFH- 3396+ ножка не відповідає ДСТУ EN 60335-2-30:2015, а саме: в інструкції відсутня засторога про можливу небезпеку встановлення приладу поблизу завіс, фіранок та інших легкозаймистих матеріалів. Під час випробувань встановлено, що існує ризик виникнення пожежі, перевищення температури стіни випробувального кута становить 123К за вимоги не більше 70К; під час випробувань прилад стає джерелом вогню: під час роботи у перекинутому стані зайнялась марля та дерев’яна поверхня; стійкість обігрівача недостатня: на площині, що має нахил 15◦, прилад перекидається; захист від контакту з нагрівальним елементом не забезпечено: випробувальний зонд торкається нагрівального елемента; до складу переносних радіаційних обігрівачів з видимими світіннями не повинні входити терморегулятори; довжина шнура живлення становить 2,42 м за вимоги не менше 1 м та не більше 1,9 м; захист від ослаблення недостатній: з’єднання за допомогою заклепки виконано ненадійно, частина затискача уземлення рухаються одна відносно одної.

2.Керамічна електронагрівальна панель TEPLOCERAMIC TC 395 Black не відповідає ДСТУ EN 60335-2-30:2015, а саме: прилад не марковано попереджувальним написом «ЗАСТОРОГА! Накривати не можна», затискач уземлення не позначено умовною позначкою 5019 згідно з ІЕС 60417, в тексті інструкції з експлуатації не викладені заходи з безпечного користування приладом, випробувальний щуп з дротом діаметром 1,0 мм і довжиною 100 мм проникає в отвори й має доступ до струмопровідних частин клемної колодки, використані пази без додаткових засобів захисту від ненавмисного знімання не є засобами, достатніми для надійного закріплення обігрівача на стіні; у разі вислизання шнура з вузла кріплення натягування проводу уземлення відбувається раніше, ніж натягування струмопровідних проводів.

3. Тепло вентилятор ELEMENT FH-205, який за результатами лабораторних досліджень не відповідає ДСТУ EN 60335-2-30:2015, а саме: вільна довжина шнура живлення, виміряна від точки входу шнура у прилад до місця входу безпосередньо у штепсельну вилку складає 0,93 м, а повинна бути не менше 1 м і не більше 1,9 м; межі діапазону напруг розділені позначкою напруг змінного струму, а не тире; умовне позначення роду струму розміщено не за позначкою номінальної напруги.

4. Масляний радіатор ELEMENT OR-0920-8 пройшов випробування в повному обсязі та відповідає вимогам технічних регламентів.
Автор: від 05.11.2019