Оголошення

Новини

Чи готові столичні школи до нового навчального року?


Спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві за залученням управлінь освіти Голосіївської, Деснянської, Оболонської, Печерської, Подільської, Святошинської, Солом’янської та Шевченківської районних в місті Києві державних адміністрацій, взято участь у роботі комісій по перевірках навчальних закладів міста Києва з питань готовності їх до нового 2019-2020 навчального року.

За результатом роботи комісії встановлено, що проведений значний обсяг робіт по покращенню стану матеріально – технічної бази закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти.

При чому не забезпечено медичним персоналом 28 навчальних закладів у Голосіївському, Деснянському, Печерському, Святошинському, Шевченківського районів міста.

В закладах Голосіївського, Деснянського, Святошинського, Шевченківського, Оболонського, Печерського, Подільського, Солом’янського районів залишаються невирішеними питання щодо будівництва, добудови, капітального ремонту з елементами реконструкції в закладах; забезпечення належного благоустрою території, спортивних майданчиків із встановленням (заміною) спортивно-ігрового обладнання; належного облаштування харчоблоків.

Особливе занепокоєння викликає відсутність належних умов для забезпечення харчування дітей у закладах Деснянського, Святошинського, Шевченківського, Оболонського, Печерського, Подільського, Солом’янського, Голосіївського, Печерського району районів. Зокрема у 48 закладах відсутня або необхідно ремонтувати систему припливно-витяжної вентиляції з механічним спонуканням на харчоблоках.

У 69 закладах Голосіївського району, 20 закладах Деснянського району 13 закладах Оболонського району, 14 закладах Подільського району, 18 закладах Святошинського району, 15 закладах Шевченківського району необхідним є встановлення (відновлення) технологічного та холодильного обладнання.

Не забезпечено поточність технологічного процесу на 32 харчоблоках закладів у Голосіївському, Святошинському, Шевченківському районах.

Не забезпечено харчоблоки резервними джерелами проточного гарячого водопостачання (електроводонагрівачі) у 5 закладах Подільського району.

З метою створення умов, що відповідають вимогам санітарних норм під час підготовки навчальних закладів міста. Києва до нового 2019-2020 навчального року, створення безпечних умов навчання, виховання та перебування дітей, здійснення заходів, спрямованих на збереження і зміцнення здоров’я дітей, попередження спалахів гострих інфекційних хвороб і харчових отруєнь Головним управлінням було направлено перелік виявлених порушень на Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) для проведення відповідні заходів щодо дотримання вимог санітарного законодавства в навчальних закладах міста Києва.

Інформація щодо стану підготовки закладів освіти Дарницького та Дніпровського районів в Головному управлінні відсутня.
Автор: pressa від 05.09.2019   |  Оцінка