Головне управління
Держпродспоживслужби
в м. Києві

Адреса:
м. Київ, вул. Некрасовська, 10/8
Графік прийому громадян

Посилання: http://www.kiev.dpss.gov.ua/index.php?p=news&area=1&newsid=873&name=lektrichn-nstrumenti-nizko-yakost-prizvodyat-do-travmatizmu

Версія для друку / Повноекранний перегляд
Електричні інструменти низької якості призводять до травматизму


Травматизм під час виконання електромонтажних робіт – явище поширене. Ні великий стаж роботи, ні висока кваліфікація фахівців не гарантують стовідсоткового уникнення травм, якщо ви придбали електроінструмент низької якості. Статистика свідчить, що в 65% нещасних випадків, що відбуваються під час монтажу, налагодження електрообладнання, страждають навіть висококваліфіковані фахівці, у випадку придбання електромонтажного обладнання низької якості.

На даний час ураження електричним струмом зі смертельним наслідком становить до 3% від загального числа нещасних випадків. Широке використання електричної енергії в усіх галузях промисловості й побуту обумовлює значну небезпеку ураження людини електричним струмом. Аналіз показує, що кількість електротравм в промисловості становить 0,5-1%, проте, дуже високий відсоток летального результату – 15-20%, при чому, до 80-85% електротравм зі смертельними наслідками відбувається в мережах з напругою до 1000 В.

Види можливих травм у випадку придбання електроінструментів низької якості:
Відділом ринкового нагляду на лабораторні дослідження було відібрано паяльник 100 Wt, виробник невідомий, логотип VZA. В результаті проведених випробувань встановлено невідповідність зазначеного зразка продукції встановленим вимогам нормативних документів, а саме:
Пам'ятайте, уникнути перерахованого можна тільки завдяки правильному зробленому вибору під час купівлі будівельних та електромонтажних електроінструментів!