Оголошення

Новини

В Києві продовжується обстеження точок продажу вуличної їжі.


Спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві, з метою недопущення виникнення гострих кишкових інфекцій, пов’язаних із вживанням вуличної їжі (шаурми), проводяться заходи із обстеження столичних точок продажу вуличної їжі.

Спалах локалізований, роботу постачальників та реалізаторів готової продукції припинено. Нових випадків не зареєстровано.

За результатами проведеного обстеження на об'єктах виявлено ряд порушень вимог санітарного законодавства та законодавства у сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів, у зв'язку з чим відкрите кримінальне провадження відповідно до частини 1 статті 325 Кримінального кодексу України. Також видано Рішення про тимчасове припинення виробництва та/або обігу харчових продуктів цеху по виготовленню м’ясних виробів та складено Протокол на суму шести неоподаткованих мінімумів.

Точки продажу шаурми, яка спричинила масове отруєння людей – демонтовані.

З метою недопущення гострих інфекційних захворювань серед населення Держпродспоживслужбою м. Києва спільно з Департаментом міського благоустрою КМДА, Національною поліцією та Державною службою праці продовжуються комісійні обстеження місць торгівлі вуличною їжею.

Загалом Держпродспоживслужбою м. Києва обстежено  - 59 об'єктів, відкрито кримінальне провадження, складено 8 адміністративних протоколів за ст. 164 КУпАП (ГУНП) та ст. 65 ЗУ "Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин", видано Рішення про тимчасове припинення виробництва та/або обігу харчових продуктів, призупинено роботу 25 об'єктів спільно з Національною поліцією, видано Приписи про усунення порушень.

За поданням Держпродспоживслужби м. Києва Департаментом міського благоустрою КМДА демонтовано 20 незаконних об'єктів, де виготовляли та продавали шаурму без дозвільної документації.
Автор: pressa від 14.08.2018